D.U.K.

ADEFIX akrilo pagrindo klijais – glaistu, ne tik priklijuosite, bet ir galėsite užglaistyti sujungimus tarp apvadų. Vienos tūbelės išeiga nuo 8 iki 15m. Priklauso nuo aukščio. Priklijavimo trukmė 15min. Jei apvadas aukštesnis nei 8cm, papildomai rekomenduojame sujungimus klijuoti su klijais ORAC FX210.

Taip. Grindjuostės pagamintos iš didelio tankio ekstrudinio polistireno. Ši medžiaga yra daug atsparesnė mechaniniams pažeidimams. Grindjuostės yra atsparios vandeniui, gali paslėpti laidus, todėl tinkamos vonios kambariui, miegamajam, viešbučio vestibuliui ar biurui. Lengvai montuojamos su specialiais klijais. Dažomos sumontavus, jūsų pasirinkta spalva.


Lubų ir sienų dekorai yra vienas iš architektūrinių sprendimų, kuris padidina jūsų namų vertę. Jie gražiai užpildo jūsų namų interjerą ir gali padaryti namų erdvę labiau patrauklią. Parinkus teisingą formą bei dydį, iš namų interjero galima suprasti, kad šių namų interjero projektas buvo parengtas detaliai ir atsakingai. Jei jūsų namai yra senovinuose pastatuose ir su gražiais lubų ar sienų dekorais, visada jausite jūsų namų išskirtinumą,kurį suteiks esamos architektūrinės detalės.
Jums yra įdomu, ar jūsų namuose galėtų būti naudojami lubų ar sienų dekorai? Ar kelia rūpestį nepakankamai aukštos jūsų būsto lubos? Galvojate, ar jūsų pasirinkti ir jums patinkantys dekorai yra ne per dideli ar per maži? Nežinote, koks stilius jums labiausiai tiktų? O kas, jei norite šiuolaikinės išvaizdos - ar vis tiek galite naudoti dekorus?
Mes turime keletą patarimų!

Dažniausiai užduodami klausimai, kuriuos klientai turi apie poliuretano dekorus, yra „Kas yra poliuretanas?“ Šis terminas dažnai painiojamas su polistirenu, tačiau šios medžiagos yra visiškai skirtingos. Poliuretanas yra tanki putų medžiaga, turinti visus medžio privalumus be trūkumų (puvimo, persikreipimo ar trūkinėjimo). Jūs galite sumažinti namų įrengimo sąnaudas su poliuretanu, nes jis yra lengvai montuojamas ir paruoštas dažymui.
Pažvelkime, kodėl poliuretanas yra aukščiausios kokybės medžiaga, kurią galite naudoti:
• Ilgaamžiškesnis nei MDF arba medis
• Tinka naudoti vidaus ir išorės darbams
• Lengvas ir lengvai montuojamas
•    Iš anksto gruntuotas ir paruoštas dažymui
•    Nekenksmingas aplinkai ir žmonėms


Lubų dekorai, sumontuoti palei lubų perimetrą, gali būti be raštų arba su raštais ir tinka daugeliui dekoro stilių. Naudojant dekorus su raštais, jūsų namai gali būti elegantiškesni ir rafinuotesni. Jei montuojate dekorus kambaryje, kuris yra mažas arba turi žemas lubas, jums gali atrodyti, kad dėl dekorų kambarys gali atrodyti mažesnis nei iš tikrųjų. Iš tikro, pasirinkus tinkamą dydį ir dekorų spalvą, jūs kaip tik galite vizualiai padidinti kambario dydį ar lubų aukštį.
Daugeliu atveju lubų dekorai visiškai nesumažina kambario erdvės. Sumažės jūsų kambarys ar ne, priklauso nuo to, kokio aukščio yra jūsų lubos ir kokio aukščio dekorus jūs galvojate naudoti. Jei patalpa yra nedidelė ir joje yra įprasto aukščio ar žemos lubos, tinkamas yra 5–10 cm aukščio dekoras. Jei lubos yra šiek tiek aukštesnės, dekoras gali būti apie 12-18 cm aukščio. Aukštesni lubų dekorai labiau tinka labai dideliems kambariams arba labai aukštoms luboms.

Dekorų dažymas sienų spalva:
Yra nemažai pasirinkimų, kokia spalva dažyti dekorus, kad vizualiai padidinti ir pakelti kambario dydį ir aukštį. Vienas iš variantų yra dažyti dekorą sienų spalva.  Dekoras atrodys sienos dalis, o ne papildomas elementas. Kadangi spalva yra tokia pati, ji nekrenta į akis ir nepritraukia dėmesio į žemas lubas.

Dekorų dažymas šviesia ar balta spalva:
Dar vienas teisingas pasirinkimas yra naudoti spalvą, kuri yra šiek tiek šviesesnė už sienas. Ir atvirkščiai, jei naudosite tamsesnę nei sienos spalva, tai pritrauks dėmesį ir lubos gali atrodyti net žemesnės, nei jos iš tikro yra. Jei dekorus dažysite šiek tiek šviesesne spalvą, dekoras bus matomas daugiau, dėl ko vizualiai nebus žeminamos lubos ar mažinamas kambarys. Žmonės tamsius objektus suvokia kaip esančius toliau ir šviesesnė dekoro spalva sukurs efektą, kad sienos yra tamsesnės ir jos yra šiek tiek toliau, dėl ko kambarys atrodys didesnis.

Dekorų dažymas lubų spalva:
Dekorus taip pat galima dažyti ir lubų spalva. Naudojant šviesią arba baltą lubų spalvą, lubos atrodo  aukštesnės ir ryškesnės, o kambarys erdvesnis. Dekorus nudažius tą pačią spalvą, kaip lubas, išgaunamas platesnių lubų efektas ir jūsų kambarys atrodys didesnis nei jis yra.

Naudoti tikrai galima, bet nerekomenduojama: jei namuose yra vienodas lubų aukštis, o jūsų kambariai yra panašaus dydžio, tuomet naudojant tą patį dekorą interjeras gautusi vientisas. Bet jei jūsų namuose yra aukštesnės lubos keliose patalpose ir žemesnės likusiose ar kambariai yra labai skirtingo dydžio, vertėtų parinkti dekorų modelius atsižvelgiant į  kambarių dydžius ir paskirtį.


Daugelyje dabartinių butų lubos paprastai būna standartinės ar net žemesnės, bet tai nereiškia, kad negalima naudoti dekorų. Kiekvienu atveju invidualiai reikia įvertinti kambarių dydį bei interjero stilių ir turite nepamiršti, kad su dekorais jūs ne tik kad nesumažinsite, bet vizualiai kaip tik padidinsite jūsų erdves.

Įdealiai suderinti lubų apvadus ir grindjuostes ne tik kad nėra būtina, bet ir neįmanoma. Bet, be abejonės, apvadai bei grindjuostės tarpusavyje turi derėti ir vienas kitą papildyti. Proporcijos yra labai svarbios kuriant interjerą, taigi gražiai neatrodys didelis, aukštas lubinis dekoras ir siauros, žemos grindjuostės arba atvirkščiai.

Grindjuosčių montavimo ypatumai:
Grindjuostės ne tik suteikia išbaigtumo ir tvarkos įspūdį jūsų naujiems namams, bet taip pat tarnauja ir kaip konstrukcinė detalė. Renkantis grindjuostes nepamirškite atkreipti demesį, kokio pločio tarpą tarp grindų dangos ir sienų  ji turi uždengti. Svarbu nepamiršti ir apie rozečių išdėstymo aukštį ar kitus montavimo niuansus. Grindjuosčių aukštis paprastai būna nuo 4 iki 18cm., bet jos gali būti ir aukštesnės. Grindjuostėse taip pat galima paslėpti laidus.

Grindjuosčių konstrukciniai ypatumai:
Grindjuostės, pagamintos iš aukšto tankio polistireno, yra labai atsparios ir ilgaamžės ir yra draugiškos aplinkai. Pagrindinė jų funkcija yra paslėpti sujungimą tarp sienų ir grindų. Mūsų grindjuostės yra gražių formų ir elegantiškos išvaizdos. Jos tinka visų tipų patalpoms namuose ar viešosiose erdvėse kaip kad vonios kambariuose, virtuvėse, koridoriuose, biuruose, prekybos centruose ir panašiai. Taip pat yra lankstūs (FLEX) grindjuosčių modeliai, skirti dekoruoti lenktoms  sienoms, kolonoms ir panašioms detalėms.

Paslėptas apšvietimas yra toks, kai yra matoma yra tik pati šviesa, o ne šviesos šaltinis. Toks apšvietimas gali būti nelabai funkcionalus ir kaip pagrindinis gali būti tik tinkamai apskaičiavus reikiamą galingumą. Tačiau jis sukuria visai kitokią atmosferą ir kiekvienai erdvei suteikia unikalią nuotaiką. 
Paslėptas apšvietimas yra nesudėtingas būdas suteikti namams paslaptingumo, jaukumo ir įvairovės ir suskirstyti patalpas į skirtingas zonas.  Paslėptu apšvietimu galima vizualiai pakeisti erdvės dydį, nukreipiant į kurią nors iš sienų pagrindinį šviesos pluoštą. Taip pat lygiai tokiu pačiu būdu galima vizualiai paaukštinti lubas.
Perimetru apšviestas kambarys ir vienodai išsklaidyta šviesa nepalieka tamsių neapšviestų kampų, dėl ko patalpa gali atrodyti erdvesnė.
Paslėptas apšvietimas yra idealus sprendimas norint apšviesti miegamąjį. Taip pat yra labai funcionalu miegamojo erdvėje paslėptą apšvietimą instaliuoti kartu su galimybe reguliuoti jo stiprumą. Prislopintas perimetrinis apšvietimas suteikia jaukumo ir atpalaiduojančios atmosferos.
Paslėptas apšvietimas gali būti labai praktiškas norint apšviesti laiptų pakopas ar  koridorių ir užtikrins jums saugų praėjimą tamsiu paros metu.
Profiliai, skirti paslėptam apšvietimui, gaminami iš  didelio tankio poliuretano, jie yra lengvi ir todėl gali būti tvirtinami tik ant vienos kraštinės, montuojami ant sienų arba lubų.  Dėl šių priežasčių poliuretano dekorai yra puikus pasirinkimas naudojimui privačiose ar visuomeninėse erdvėse.
Taip pat nemažas privalumas yra ir tas, kad poliuretanas nereaguoja į LED juostų skleidžiamą šilumą.